Hakkımızda

Önemli : İnternet sitemizde bulunan fiyatlar toptan fiyatlar olup, perakende müşterilere olan fiyatlar için lütfen bilgi alınız.

 

Irmak Mobilya, 40 yıllık sektör tecrübesi, güler yüzlü ve kalite standartlarının üzerindeki hizmetiyle müşterilerini memnun etmek amacına yönelik yenilikçi bir sistem anlayışına sahiptir. Modern ve dekoratif tasarımlara sahip ürün yelpazesi ile kaliteden ödün vermeden hizmetini devam ettirmeyi başarmış ender mobilya öncülerindendir. Modayı anlık olarak takip etmesi ile yapılan modern düzenlemeleri kendi bünyesinde uygulaması, oldukça geniş bir kitleye hitap etmesini beraberinde getirmiş olup, Irmak Mobilya’yı sektöründe tanınmış bir firmaya dönüştürmüştür.

”Memnuniyetiniz, memnuniyetimizdir." Sözünü kendine ilke edinerek bu ilke üzerinden tüketicilere hizmetini sunan firmamız, mobilya arayışı içinde olan değerli müşterilerine taksit imkânları ve ödemede kolaylık konusunda yardımcı olmaktadır. Kefilsiz, ön ödemesiz, kredi kartsız satın alma (*) işlemi ile tüm ürünlerimizden yararlanabilirsiniz.

En şık koltuk takımlarıyatak odası takımlarıyemek odası takımlarıduvar üniteleri ve genç odaları ile müşterilerimizin istek ve taleplerini karşılamak amacıyla hizmet vermekteyiz. Kaliteye uygun fiyatlardan sahip olmak ve ihtiyacınız olan mobilyayı satın almak için tek yapmanız gereken Irmak Mobilya mağazasına gelmek…

 

2 farklı lokasyonda toplam 1100 m2 teşhir alanı ve Irmak Mobilya Online Satış Mağazamızda var olan ürünler ile sizlere kalite standartlarının üstünde bir hizmet sunmayı amaçlamaktayız. Mağazamızı ziyaret etmeden ve www.irmakmobilya.com‘a göz atmadan mobilya satın almak konusunda karar vermeyin…

Sizleri kaliteden yararlanmak için mağazalarımıza bekliyoruz.

 

Tel: 0212 698 62 64 / 0212 886 20 41
Fax: 0212 548 11 72
Mail: info@irmakmobilya.com